Overslaan en naar de inhoud gaan
Koninklijke Belgische Bridge Federatie
Toggle navigation
Nederlands
Nederlands
Français
English
Deutsch
Login
Home
Viertallencompetitie
Viertallencompetitie
Inloggen / E-transfer
Competitie Info
Competitie Info
Info
Kalender 2023-24 / 2024-25
Contact
Kapiteins
Teams
Lokalen
Lokalen eredivisie
Reglementen
Formulieren
Resultaten
Butler Honour 2023-24
Waarschuwingen / Straffen
Arbitrages / Beroepen
Handleidingen
Tornooien
Tornooien
National Selections
National Selections
2024 EU Championships - Selection Seniors / Mixte Team
2024 EU Championships - Selection Open Team
2020 EU Championships - Selection Women Team
2020 EU Championships - Selection Seniors Team
2020 EU Championships - Selection Open Team
2019 EU Championships - Selection Mixed Team
Nationale trainingen
Nationale Kampioenschappen
Internationale Kampioenschappen
Internationale Bridgefestivals
Regionale Tornooien
Rbbf - Funbridge Tornooien
Kalender
Kalender
Lijstweergave
Maandweergave
Nationale kampioenschappen 2023-24 / 2024-25
Documenten
Documenten
Bestuursreglementen
Bridgereglementen
Formulieren
Handleidingen
Verslagen
Informatie
Informatie
Berichten
Links
Expertpunten
Expertpunten
Expertpunten Reglement
Expert Punt 2021-2022
Expert punt 2022-2023
Expert Punt 2023-2024
Expert Punt Overall
Funbridge
Artikels
Over ons
Over ons
Missie
Organigram
Raad van Bestuur
Algemene Vergadering
Commissies
Jeugd
VBL
LBF
Clubs
Spelers
Contact
Home
DE BEKER VAN BELGIE 4&5/6/2022
DE BEKER VAN BELGIE 4&5/6/2022
Datum:
zaterdag, 4 juni, 2022
tot
zondag, 5 juni, 2022
Venue:
LOKAAL : BC RIVIERA Schotensesteenweg 432 2100 Deurne - Antwerpen Tel. 03 324 27 86
Reglement op
Reglement Beker van België (April 2022)
Winnaars
Runners up
Result:
Results for the 1/8 Finals - Session 1
Results for the 1/8 Finals - Session 2
Results for the 1/8 Finals - Session 3
Qualification board for 1/4 Finals
Results for the 1/4 Finals - Session 1
Results for the 1/4 Finals - Session 2
Results for the 1/4 Finals - Session 3
Qualification board for 1/2 Finals
Ranking places 5 to 16
Results 1/2 Final - Session 1
Results 1/2 Final - Session 2
Results 1/2 Final - Session 3
Boards 1/2 Final
Qualification board for Final and Consolation
Consolation (3rd & 4th place) - Unique Session
Results Final - Session 1
Results Final - Session 2
Results Final - Sessions 3 and 4
Boards Final
Qualification board after Final and Consolation
Overall Ranking
Chief Organiser:
DE DONDER Steven