Overslaan en naar de inhoud gaan
Koninklijke Belgische Bridge Federatie
Toggle navigation
Nederlands
Nederlands
Français
English
Deutsch
Login
Home
Viertallencompetitie
Viertallencompetitie
Inloggen / E-transfer
Inschrijving 2024-2025
Competitie Info
Competitie Info
Info
Kalender 2023-24 / 2024-25
Contact
Kapiteins
Teams
Lokalen
Lokalen eredivisie
Reglementen
Formulieren
Resultaten
Butler Honour 2023-24
Waarschuwingen / Straffen
Arbitrages / Beroepen
Handleidingen
Tornooien
Tornooien
National Selections
National Selections
2024 EU Championships - Selection Seniors / Mixte Team
2024 EU Championships - Selection Open Team
2020 EU Championships - Selection Women Team
2020 EU Championships - Selection Seniors Team
2020 EU Championships - Selection Open Team
2019 EU Championships - Selection Mixed Team
Nationale trainingen
Nationale Kampioenschappen
Internationale Kampioenschappen
Internationale Bridgefestivals
Regionale Tornooien
Rbbf - Funbridge Tornooien
Kalender
Kalender
Lijstweergave
Maandweergave
Nationale kampioenschappen 2023-24 / 2024-25
Documenten
Documenten
Bestuursreglementen
Bridgereglementen
Formulieren
Handleidingen
Verslagen
Informatie
Informatie
Berichten
Links
Expertpunten
Expertpunten
Expertpunten Reglement
Expert Punt 2021-2022
Expert punt 2022-2023
Expert Punt 2023-2024
Expert Punt Overall
Funbridge
Artikels
Over ons
Over ons
Missie
Organigram
Raad van Bestuur
Algemene Vergadering
Commissies
Jeugd
VBL
LBF
Clubs
Spelers
Contact
Home
Beker van Belgie : 27/05=>28/05/2023
Beker van Belgie : 27/05=>28/05/2023
Datum:
zaterdag, 27 mei, 2023
tot
zondag, 28 mei, 2023
Venue:
BC RIVIERA
Beker van Belgie : 27/05 & 28/05/23 om 10h00
BC RIVIERA
Schotensesteenweg 432
2100 Deurne - Antwerpen
Tel. 03 324 27 86
Winnaars
Result:
Composition of the # teams
Qualification board for 1/8 Finals
Results 1/8 Finals - Session 1 (Boards 1-8)
Results 1/8 Finals - Session 2 (Boards 9-16)
Results 1/8 Finals - Session 3 (Boards 17-24)
Qualification board for 1/4 Finals
Results 1/4 Finals - Session 1 (Boards 1-8)
Results 1/4 Finals - Session 2 (Boards 9-16)
Results 1/4 Finals - Session 3 (Boards 17-24)
Qualification board for 1/2 Finals
Ranking 5th - 16th place
Boards 1/2 Finals
Qualification board before Final and Consolation
Boards Finals
Qualification board after Final and Consolation
Overall Ranking
Chief Organiser:
DE DONDER Steven