III D

Team
 
30/09
14:00
07/10
14:00
14/10
14:00
21/10
14:00
18/11
14:00
25/11
14:00
02/12
14:00
09/12
14:00
13/01
14:00
20/01
14:00
27/01
14:00
03/02
14:00
24/02
14:00
03/03
14:00
Cor.Totaal
 
Cercle-Perron 718,0017,0018,0014,0025,0092,00
Westrand 113,0011,0024,0016,0023,0087,00
Pieterman 216,0013,0010,0025,0015,0079,00
Riviera 1615,0017,0012,0018,0015,0077,00
Charleroi 214,0019,0018,0018,005,0074,00
Begijntje 212,0016,0020,0012,007,0067,00
B.C.O.B. 417,0013,0012,003,0016,0061,00
Riviera 615,0014,006,0012,0014,0061,00

Rulings / Appeals

Datumaflopend sorteren Afdeling Reeks Teams Board Case files
16/10/2017 III D Riviera 6 (2017-2018) - Riviera 16 (2017-2018) 26 PDF icon Ruling 2017-18 Riviera 6 - Riviera 16.doc_.pdf
III
D
League: 
LBF
Venue name: 
Cercle-Perron
Street: 
Boulevard Frère Orban
Number: 
32
Postal code: 
4000
Town: 
LIEGE
Secretary: 
CAPUTO Philippe
Secretary e-mail: 
7
Dates: 
zaterdag, 30 september, 2017
zaterdag, 7 oktober, 2017
zaterdag, 14 oktober, 2017
zaterdag, 21 oktober, 2017
zaterdag, 18 november, 2017
zaterdag, 25 november, 2017
zaterdag, 2 december, 2017
zaterdag, 9 december, 2017
zaterdag, 13 januari, 2018
zaterdag, 20 januari, 2018
zaterdag, 27 januari, 2018
zaterdag, 3 februari, 2018
zaterdag, 24 februari, 2018
zaterdag, 3 maart, 2018
Start times: 
2:00pm
Season: 
2017-2018
III
D
League: 
VBL
Venue name: 
Pieterman Bridgeclub
Street: 
Koning Leopold I-straat
Number: 
19
Postal code: 
3000
Town: 
Leuven
Secretary: 
GHEYSEN Lieve
Secretary e-mail: 
2
Dates: 
zaterdag, 30 september, 2017
zaterdag, 7 oktober, 2017
zaterdag, 14 oktober, 2017
zaterdag, 21 oktober, 2017
zaterdag, 18 november, 2017
zaterdag, 25 november, 2017
zaterdag, 2 december, 2017
zaterdag, 9 december, 2017
zaterdag, 13 januari, 2018
zaterdag, 20 januari, 2018
zaterdag, 27 januari, 2018
zaterdag, 3 februari, 2018
zaterdag, 24 februari, 2018
zaterdag, 3 maart, 2018
Start times: 
2:00pm
Season: 
2017-2018
III
D
League: 
VBL
Venue name: 
Riviera Bridge Club
Street: 
Schotensesteenweg
Number: 
432
Postal code: 
2100
Town: 
Deurne
Secretary: 
LAURYSSENS Agnes
Secretary e-mail: 
16
Dates: 
zaterdag, 30 september, 2017
zaterdag, 7 oktober, 2017
zaterdag, 14 oktober, 2017
zaterdag, 21 oktober, 2017
zaterdag, 18 november, 2017
zaterdag, 25 november, 2017
zaterdag, 2 december, 2017
zaterdag, 9 december, 2017
zaterdag, 13 januari, 2018
zaterdag, 20 januari, 2018
zaterdag, 27 januari, 2018
zaterdag, 3 februari, 2018
zaterdag, 24 februari, 2018
zaterdag, 3 maart, 2018
Start times: 
2:00pm
Season: 
2017-2018
III
D
League: 
VBL
Venue name: 
Ontmoetingscentrum Westrand - Klaslokaal 3de Verd.
Street: 
Kamerijklaan
Number: 
z/n
Postal code: 
1700
Town: 
Dilbeek
Secretary: 
VAN LYSEBETH Micheline
Secretary e-mail: 
1
Dates: 
zaterdag, 30 september, 2017
zaterdag, 7 oktober, 2017
zaterdag, 14 oktober, 2017
zaterdag, 21 oktober, 2017
zaterdag, 18 november, 2017
zaterdag, 25 november, 2017
zaterdag, 2 december, 2017
zaterdag, 9 december, 2017
zaterdag, 13 januari, 2018
zaterdag, 20 januari, 2018
zaterdag, 27 januari, 2018
zaterdag, 3 februari, 2018
zaterdag, 24 februari, 2018
zaterdag, 3 maart, 2018
Start times: 
2:00pm
Season: 
2017-2018
III
D
League: 
LBF
Venue name: 
CRBC
Street: 
avenue Meurée
Number: 
97A
Postal code: 
6001
Town: 
Marcinelle
Secretary: 
LAMBRECHTS Dominique
Secretary e-mail: 
2
Dates: 
zaterdag, 30 september, 2017
zaterdag, 7 oktober, 2017
zaterdag, 14 oktober, 2017
zaterdag, 21 oktober, 2017
zaterdag, 18 november, 2017
zaterdag, 25 november, 2017
zaterdag, 2 december, 2017
zaterdag, 9 december, 2017
zaterdag, 13 januari, 2018
zaterdag, 20 januari, 2018
zaterdag, 27 januari, 2018
zaterdag, 3 februari, 2018
zaterdag, 24 februari, 2018
zaterdag, 3 maart, 2018
Start times: 
2:00pm
Season: 
2017-2018
III
D
League: 
LBF
Venue name: 
Orée
Street: 
drève des brulés
Number: 
59
Postal code: 
1150
Town: 
Bruxelles
Secretary: 
DEGREVE Nicole
Secretary e-mail: 
4
Dates: 
zaterdag, 30 september, 2017
zaterdag, 7 oktober, 2017
zaterdag, 14 oktober, 2017
zaterdag, 21 oktober, 2017
zaterdag, 18 november, 2017
zaterdag, 25 november, 2017
zaterdag, 2 december, 2017
zaterdag, 9 december, 2017
zaterdag, 13 januari, 2018
zaterdag, 20 januari, 2018
zaterdag, 27 januari, 2018
zaterdag, 3 februari, 2018
zaterdag, 24 februari, 2018
zaterdag, 3 maart, 2018
Start times: 
2:00pm
Season: 
2017-2018
III
D
League: 
VBL
Venue name: 
Riviera Bridge Club
Street: 
Schotensesteenweg
Number: 
432
Postal code: 
2100
Town: 
Deurne
Secretary: 
LAURYSSENS Agnes
Secretary e-mail: 
6
Dates: 
zaterdag, 30 september, 2017
zaterdag, 7 oktober, 2017
zaterdag, 14 oktober, 2017
zaterdag, 21 oktober, 2017
zaterdag, 18 november, 2017
zaterdag, 25 november, 2017
zaterdag, 2 december, 2017
zaterdag, 9 december, 2017
zaterdag, 13 januari, 2018
zaterdag, 20 januari, 2018
zaterdag, 27 januari, 2018
zaterdag, 3 februari, 2018
zaterdag, 24 februari, 2018
zaterdag, 3 maart, 2018
Start times: 
2:00pm
Season: 
2017-2018
III
D
League: 
VBL
Venue name: 
Pieterman Bridgeclub
Street: 
Koning Leopold I-straat
Number: 
19
Postal code: 
3000
Town: 
Leuven
Secretary: 
CELIS Jos
Secretary e-mail: 
2
Dates: 
zaterdag, 30 september, 2017
zaterdag, 7 oktober, 2017
zaterdag, 14 oktober, 2017
zaterdag, 21 oktober, 2017
zaterdag, 18 november, 2017
zaterdag, 25 november, 2017
zaterdag, 2 december, 2017
zaterdag, 9 december, 2017
zaterdag, 13 januari, 2018
zaterdag, 20 januari, 2018
zaterdag, 27 januari, 2018
zaterdag, 3 februari, 2018
zaterdag, 24 februari, 2018
zaterdag, 3 maart, 2018
Start times: 
2:00pm
Season: 
2017-2018