III C

Team
 
30/09
14:00
07/10
14:00
14/10
14:00
21/10
14:00
18/11
14:00
25/11
14:00
02/12
14:00
09/12
14:00
13/01
14:00
20/01
14:00
27/01
14:00
03/02
14:00
24/02
14:00
03/03
14:00
Cor.Totaal
 
U.A.E 221,0025,0014,0018,0020,0098,00
Sandeman 218,0021,0017,0017,0010,0083,00
Witte Beer 113,002,0024,0025,0018,0082,00
Charleroi 312,0025,0014,0012,0012,0075,00
Chaver 311,0014,0016,0013,0021,0075,00
Knokke 19,0016,006,0015,0016,0062,00
B.C.W.H. 119,009,0016,002,0014,0060,00
Tournai 117,001,0013,0015,009,0055,00

Waarschuwingen

Datumoplopend sorteren Afdeling Reeks Team Reden
16/10/2017 III C Tournai 1 Other Mail from Th Mullens - Warning

Rulings / Appeals

Datumaflopend sorteren Afdeling Reeks Teams Board Case files
16/10/2017 III C Knokke 1 (2017-2018) - U.A.E 2 (2017-2018) 32 PDF icon Ruling 2017-18 Knokke-UAE2 .doc_.pdf
III
C
League: 
LBF
Venue name: 
CRBC
Street: 
avenue Meurée
Number: 
97A
Postal code: 
6001
Town: 
Marcinelle
Secretary: 
LAMBRECHTS Dominique
Secretary e-mail: 
3
Dates: 
zaterdag, 30 september, 2017
zaterdag, 7 oktober, 2017
zaterdag, 14 oktober, 2017
zaterdag, 21 oktober, 2017
zaterdag, 18 november, 2017
zaterdag, 25 november, 2017
zaterdag, 2 december, 2017
zaterdag, 9 december, 2017
zaterdag, 13 januari, 2018
zaterdag, 20 januari, 2018
zaterdag, 27 januari, 2018
zaterdag, 3 februari, 2018
zaterdag, 24 februari, 2018
zaterdag, 3 maart, 2018
Start times: 
2:00pm
Season: 
2017-2018
III
C
League: 
VBL
Venue name: 
K.A. Union-Sandeman
Street: 
Kantienberg
Number: 
5
Postal code: 
9000
Town: 
Gent
Secretary: 
DE VLEMINCK Willy
Secretary e-mail: 
2
Dates: 
zaterdag, 30 september, 2017
zaterdag, 7 oktober, 2017
zaterdag, 14 oktober, 2017
zaterdag, 21 oktober, 2017
zaterdag, 18 november, 2017
zaterdag, 25 november, 2017
zaterdag, 2 december, 2017
zaterdag, 9 december, 2017
zaterdag, 13 januari, 2018
zaterdag, 20 januari, 2018
zaterdag, 27 januari, 2018
zaterdag, 3 februari, 2018
zaterdag, 24 februari, 2018
zaterdag, 3 maart, 2018
Start times: 
2:00pm
Season: 
2017-2018
III
C
League: 
VBL
Venue name: 
Koninklijke Roeivereniging
Street: 
Waggelwater
Number: 
4
Postal code: 
8200
Town: 
Sint Andries (Brugge)
Secretary: 
MAREEL Martien
Secretary e-mail: 
3
Dates: 
zaterdag, 30 september, 2017
zaterdag, 7 oktober, 2017
zaterdag, 14 oktober, 2017
zaterdag, 21 oktober, 2017
zaterdag, 18 november, 2017
zaterdag, 25 november, 2017
zaterdag, 2 december, 2017
zaterdag, 9 december, 2017
zaterdag, 13 januari, 2018
zaterdag, 20 januari, 2018
zaterdag, 27 januari, 2018
zaterdag, 3 februari, 2018
zaterdag, 24 februari, 2018
zaterdag, 3 maart, 2018
Start times: 
2:00pm
Season: 
2017-2018
III
C
League: 
LBF
Venue name: 
Longchamps
Street: 
ch de Waterloo,
Number: 
836
Postal code: 
1180
Town: 
Uccle
Secretary: 
REBUFFAT Philippe
Secretary e-mail: 
Telephone: 
02 3752840
0474 926192
2
Dates: 
zaterdag, 30 september, 2017
zaterdag, 7 oktober, 2017
zaterdag, 14 oktober, 2017
zaterdag, 21 oktober, 2017
zaterdag, 18 november, 2017
zaterdag, 25 november, 2017
zaterdag, 2 december, 2017
zaterdag, 9 december, 2017
zaterdag, 13 januari, 2018
zaterdag, 20 januari, 2018
zaterdag, 27 januari, 2018
zaterdag, 3 februari, 2018
zaterdag, 24 februari, 2018
zaterdag, 3 maart, 2018
Start times: 
2:00pm
Season: 
2017-2018
III
C
League: 
VBL
Venue name: 
Witte Beer
Street: 
Damse Vaart-Zuid
Number: 
76
Postal code: 
8310
Town: 
St Kruis-Brugge
Secretary: 
LAMOTE Paul
Secretary e-mail: 
1
Dates: 
zaterdag, 30 september, 2017
zaterdag, 7 oktober, 2017
zaterdag, 14 oktober, 2017
zaterdag, 21 oktober, 2017
zaterdag, 18 november, 2017
zaterdag, 25 november, 2017
zaterdag, 2 december, 2017
zaterdag, 9 december, 2017
zaterdag, 13 januari, 2018
zaterdag, 20 januari, 2018
zaterdag, 27 januari, 2018
zaterdag, 3 februari, 2018
zaterdag, 24 februari, 2018
zaterdag, 3 maart, 2018
Start times: 
2:00pm
Season: 
2017-2018
III
C
League: 
VBL
Venue name: 
LAGUNA SPORTCENTRUM
Street: 
Krommedijk
Number: 
34
Postal code: 
8301
Town: 
KNOKKE-HEIST
Secretary: 
WENTEIN Martine
Secretary e-mail: 
1
Dates: 
zaterdag, 30 september, 2017
zaterdag, 7 oktober, 2017
zaterdag, 14 oktober, 2017
zaterdag, 21 oktober, 2017
zaterdag, 18 november, 2017
zaterdag, 25 november, 2017
zaterdag, 2 december, 2017
zaterdag, 9 december, 2017
zaterdag, 13 januari, 2018
zaterdag, 20 januari, 2018
zaterdag, 27 januari, 2018
zaterdag, 3 februari, 2018
zaterdag, 24 februari, 2018
zaterdag, 3 maart, 2018
Start times: 
2:00pm
Season: 
2017-2018
III
C
League: 
VBL
Venue name: 
De Warande (Kasteeltje)
Street: 
Warandelaan
Number: 
14
Postal code: 
9230
Town: 
Wetteren
Secretary: 
VANTILBORGH Rik
Secretary e-mail: 
1
Dates: 
zaterdag, 30 september, 2017
zaterdag, 7 oktober, 2017
zaterdag, 14 oktober, 2017
zaterdag, 21 oktober, 2017
zaterdag, 18 november, 2017
zaterdag, 25 november, 2017
zaterdag, 2 december, 2017
zaterdag, 9 december, 2017
zaterdag, 13 januari, 2018
zaterdag, 20 januari, 2018
zaterdag, 27 januari, 2018
zaterdag, 3 februari, 2018
zaterdag, 24 februari, 2018
zaterdag, 3 maart, 2018
Start times: 
2:00pm
Season: 
2017-2018
III
C
League: 
LBF
Venue name: 
Cercle Litteraire
Street: 
Grand Place
Number: 
58
Postal code: 
7500
Town: 
Tournai
Secretary: 
MASQUELIER Joel
Secretary e-mail: 
1
Dates: 
zaterdag, 30 september, 2017
zaterdag, 7 oktober, 2017
zaterdag, 14 oktober, 2017
zaterdag, 21 oktober, 2017
zaterdag, 18 november, 2017
zaterdag, 25 november, 2017
zaterdag, 2 december, 2017
zaterdag, 9 december, 2017
zaterdag, 13 januari, 2018
zaterdag, 20 januari, 2018
zaterdag, 27 januari, 2018
zaterdag, 3 februari, 2018
zaterdag, 24 februari, 2018
zaterdag, 3 maart, 2018
Start times: 
2:00pm
Season: 
2017-2018